Тимчасові тату з фруктів: бізнес-ідеї для початківців, мінімальні вкладення, інноваційні ідеї, іноземні

Ви ніколи не замислювалися про те, щоб зробити собі татуювання? Швидше за все — замислювалися. Але існує багато причин, по яких люди відмовляються від цієї затії. По-перше, боляче. А по-друге, не зітреш.

Існують, звичайно, тимчасові татуювання, але вони дуже швидко змащуються, змінюють колір і взагалі — стають малопривабливими. Плюс, тимчасові тату досить шкідливі для шкіри. Існують ще татуювання, нанесення яких використовується хна. Але сподобаються такі малюнки, виконані в суто східному стилі, далеко не всім.

Проблема, перетворена на ноу-хау

Сьогодні компанія Inkbox пропонує всім жителям заходу нешкідливі тимчасові тату, які наносяться за допомогою…фруктового соку! Як пам’ятають багато, змити сік фруктів і горіхів з рук практично нереально, а відіпрати запачканную ними річ — тим більше. Розробники компанії придумали, як перетворити проблему обридлу в унікальну бізнес-ідею. Тримається такий малюнок 2 тижні.

До речі, подібні татуювання робили ще в Стародавній Греції, жителі якої брали приклад з бога Діоніса, за легендою расписывавшего виноградним соком власне тіло.

Поділіться своєю думкою