Тимчасова надувна шина

Травми кінцівок підстерігають нас в самий невідповідний момент. Найчастіше, ми опиняємося неготовими до надзвичайних ситуацій. Щоб накласти звичайну шину на пошкоджену руку або ногу, доводиться проявляти чудеса винахідливості. У хід йдуть всілякі палиці, ніжки стільців, арматура, загалом, все те, що дає можливість нерухомо зафіксувати кінцівку. За вирішення проблеми взявся заповзятливий винахідник з Японії. Вчений помітив, що гостра нестача шин спостерігається не тільки у спортсменів, але й у простих обивателів. Адже у повсякденному житті травми зустрічаються анітрохи не рідше, ніж на стадіонах і у спортзалах.

Японець Kinoshita Kogyo розробив унікальну конструкцію — надувну шину. Розкривається пристосування за кілька секунд і міцно фіксує пошкоджену ногу або руку. Щоб активувати гаджет, необхідно обернути його навколо кінцівки і зробити пару видихів у трубку для надування, що входить в комплект. Все, процедура фіксації успішно завершена.

Винахідник упевнений, що його «дітище» зобов’язана бути в кожній автомобільній і домашній аптечці. У складеному вигляді шина компактна і займає мінімум простору. Але функціонал приладу і користь, яку він несе, величезні. Багато японські інвестори зацікавилися інноваційною розробкою, і незабаром планується почати постачання шини за кордон.

Поділіться своєю думкою