Туристична полювання

Давно канули в лету ті часи, коли люди займалися полюванням для добування собі їжі. Сьогодні полювання відноситься до екстремальних видів відпочинку. Пополювати хоча б раз у житті і отримати здорову дозу адреналіну і свіжих емоцій мріють багато, але далеко не у всіх є досвід в такого роду діяльності. І ось тут настає черга досвідчених мисливствознавців, у яких є можливість побудувати на своїй майстерності прибутковий бізнес, пропонуючи туристичним групам зануритися в первісну атмосферу і відчути себе повноцінними здобувачами.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цей бізнес відмінно підходить жителям сільської місцевості, в якій є можливість в сезон сходити з рушницею на кабана або постріляти диких птахів. Для початку можна пропонувати за помірну плату своїм міським друзям і знайомим групову полювання. Оптимальна кількість осіб для участі в такому незвичайну пригоду — 3-4.

Позитивні приклади надання подібного роду послуг в нашій країні є. Так, один завзятий мисливець з с. іванівка області заробляє всього за один уїк-енд за 1000 доларів. До нього на дачу приїжджають туристи, яких він їздить на полювання. Вартість послуги фіксована. Тобто неважливо, скільки людей збереться, один або чотири (це максимум) — загальна вартість у 1000 доларів залишається незмінною.

Велику частину клієнтів до заповзятливому мисливцеві-екскурсоводу наводить «сарафанне радіо». Але у нього також є домовленість з однією зі столичних турфірм, якій він віддає 10-15% від прибутку у разі, якщо від неї приїжджають клієнти.

Відпочинок виявляється настільки цікавим, що клієнти, як правило, повертаються ще ні один раз. Мисливець не тільки знаходить можливість відшукати видобуток, але і показує, як правильно її приготувати, а також в якості бонусу топить для гостей лазню на своїй ділянці. Такий споконвічно російська відпочинок привертає все більшу кількість бажаючих. При бажанні клієнтів екскурсовод надає всю необхідну екіпіровку, що є ще одним з видів його бізнесу, і допомагає оформити необхідні документи. Ось так, відпочиваючи і займаючись улюбленою справою, можна заробляти, живучи в селі!

Share your thoughts