Тури для сов

Як правило, туристичні компанії розробляють екскурсійні маршрути, враховуючи статеву приналежність цільової аудиторії, вік, рівень доходів. Але чомусь ніхто не бере до уваги біологічні особливості людей. Адже якщо одні з легкістю прокидаються вранці і біжать на прогулянку, то іншим такий ранній підйом приносить масу незручностей. Як відомо, більшість екскурсій призначається на ранкові години, тобто вони призначені для «жайворонків». А як же бути «совам», для яких встати з теплого ліжка раніше обіду — це справжня катування? Виправити несправедливість вирішила каліфорнійська турфірма Executive Tours, співробітники якої розробили спеціальні екскурсійні тури для «сов».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основними напрямками нестандартних поїздок стали поки дві країни — Франція і Італія. Розклад турів побудовано з урахуванням потреб людей, активність яких починає проявлятися виключно після полудня. Тобто, агентство пропонує сніданки в 12 годин дня, після цього всі туристи відправляються за різноманітними маршрутами, вечерю також пізній.

Десятиденне турне по Франції коштує близько 3300 доларів, Італії — в районі 3500 доларів. Потрібно відзначити, що подібне нововведення принесло компанії Executive Tours велика кількість нових клієнтів, яких цікавлять саме «тури для сов». Тому вітчизняним турфірмам напевно варто задуматися про розширення спектру послуг!

Share your thoughts