Турфірма шкільних екскурсій

Так звані «освітні тури» — модний тренд світової туристичної галузі. Одна з компаній, що організує подібні поїздки в США, вже встигла охопити цілих 43 штату країни.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основна цільова аудиторія EdTrips — діти. І тури ця фірма організовує саме з упором на освітню діяльність. Тобто тематичні екскурсії, відповідні до конкретних уроків. Серед великого переліку шкільних предметів (біологія, астрономія, фізика, хімія, палеонтологія, історія, література тощо) учні можуть вибрати той, який їм більше до душі, і поїхати по рідній країні, щоб дізнатися якомога більше саме з даної галузі науки.

В Америці, як і в будь-якій державі, є безліч цікавих музейних комплексів, парків, океанаріумів, виставок, зоопарків, оранжерей та інших розважально-пізнавальних установ, куди діти приїжджають з величезним задоволенням.

Сьогодні у фірми налічується понад 4 сотні випробуваних маршрутів. Щоб залучити цільову аудиторію, EdTrips влаштовують на своєму офіційному сайті захоплюючі онлайн-екскурсії, тобто буквально «показують товар обличчям». Не дарма ж освітній туризм серед школярів став просто мегапопулярний!

Можна з упевненістю сказати, що подібні проекти мали б величезний успіх і в нашій країні!

Share your thoughts