Туфлі за передплатою

Кожній жінці, як, загалом-то і кожному чоловікові, відома проблема з підбором підходящої взуття. Доводиться витрачати час на походи по магазинах у пошуках ідеально підходящої пари. Цю проблему взялася вирішити компанія Hipstery ShoeDazzle, яка пропонує всім бажаючим оформити підписку на щомісячну доставку взуття і забути про багатогодинних болісних вилазках у взуттєві магазини.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Туфлі для замовників підбираються дуже ретельно. Спочатку користувач, зареєстрований на сервісі, проходить детальне анкетування. Вивчивши анкету, в якій вказані переваги клієнта, стилісти роблять добірку взуттєвих моделей. Ці збірки замовник спочатку переглядає, а потім дає або не дає згоду на розсилку. У випадку, якщо результат роботи стилістів клієнта не влаштовує, фахівці в галузі моди пропонують інші варіанти.

В асортименті сервісу Hipstery ShoeDazzle є як недорога, так і елітна взуття від відомих брендів. Підписатися на розсилку туфель можна всього за 40 доларів на місяць. При цьому, якщо пара раптом не підійшла, її можна без проблем обміняти на іншу.

Цікаво, що ініціатором створення подібного проекту стала відома модниця Кім Кардашіан, якій не з чуток відомо, наскільки важко підбирати туфлі і як важлива в цій справі допомогу компетентних професіоналів.

Share your thoughts