Туфлі-трансформери: Інноваційні ідеї, іноземні бізнес ідеї

Нова бізнес-ідея від взуттєвої компанії Mime et Moi — німецькі майстри якої придумали жіноче взуття на змінному підборах. Фахівці фірми стверджують, що такі туфлі необхідні кожній жінці, адже вона зможе їх носити з будь-якого приводу і з самого ранку до пізньої ночі. Сучасна жінка дуже активна, і її не повинна стримувати проста взуття.

При покупці взуття цього бренду в комплекті йдуть додаткові підбори: одна пара висотою в 3 сантиметри, і по дві пари семисантиметровых і десятисантиметрових підборів. Високі моделі теж розрізняються за формою, є широкі і більш стійкі, а є шпилька.

Ідея трансформованих туфель з такими змінними підборами поступово підкорює світ. Якщо Ваші ноги втомилися, то шпильку можна буде просто відстебнути, і легким рухом руки ваші туфлі перетворюються в балетки. Ви зможете відчути себе більш комфортно на плоскій підошві, просто поклавши високий каблук до себе в сумочку. Творці цієї моделі стверджують, що тепер вам не доведеться носити з собою змінку як у школі, достатньо просто змінювати підбори. Таке взуття необхідна для динамічного життя і допомагає ні на хвилину не зупинятися.

У вартість вашої покупки в магазині компанії Mime et Moi будуть включені трехсантиметровые і широкі десятисантиметрові підбори, за інші доведеться доплачувати.

Поділіться своєю думкою