Тримач для ключів у вигляді сот: інноваційні ідеї

А ви чули про культової американської фразі: «Люба, я вдома!»? Саме вона уособлювала образ щасливої родини для всіх жителів США. Але на сьогодні вважається, що це вислів втратило колишню популярність. Почасти справа йде саме так.

А ось професійних дизайнерів Мелорі Панджилинан і Луз Кабрера дане висловлювання надихнуло на створення нового дизайну такої звичної речі, як утримувач для ключів. Виконана дизайнерська задумка у вигляді бджолиних сот. Додаються до аксесуару брелоки мають аналогічну форму і покриття з позолоти. Приходячи додому, кожен член сім’ї вішає свій ключ на місце, вставляючи брелок у «сот». Таким чином, він не тільки дає знати про свій прихід, а й акцентує увагу на тому, що має велику, дружну і міцну сім’ю.

Такий незвичайний дизайн аксесуара обумовлений тим, що на місцевому мовою фраза звучить як: «Honey, i’m Home!», у той час як Honey, всупереч думці обивателів, які живуть поза США, частіше означає зовсім не «мед», а «солодка» або «дорога». Саме дані звернення найчастіше використовують подружжя із США, спілкуючись один з одним. Так що, в даному випадку, дизайнери об’єднали в своїй задумом відразу 2 значення одного слова. До речі, брелоки з такого комплекту виглядають дуже стильно і напевно сподобаються вашим домочадцям і знайомим.

Поділіться своєю думкою