Тримач для фена

Більшість дівчат стикався з труднощами самостійної сушки і укладання волосся феном. Адже це вкрай незручно — однією рукою тримати сушильний пристрій, а інший — гребінець, та ще при цьому примудритися зробити красиву зачіску. Вихід їх положення запропонувала відома американська компанія, співробітники якої розробили унікальний у своєму роді тримач для фена під назвою Blo and Glo.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пристрій Blo and Glo має зручну анатомічну форму — його корпус імітує вигин людської руки. Гаджет кріпиться за допомогою величезної присоски до дзеркала у ванній кімнаті або іншої аналогічної поверхні. Коли аксесуар надійно закріплений, в нього можна вставити ручку фена, включити прилад в мережу і приступати до укладання.

Жіноча аудиторія, якій вже пощастило випробувати всі принади такого девайса на собі, залишилася в повному захваті. Blo and Glo перетворює звичайну кімнату в квартирі в міні-перукарню. Тепер спорудити гарну укладку вкрай просто — адже залишаються вільними обидві руки. Можна не сумніватися, що російські представниці прекрасної статі по достоїнству оцінять нехитру, але таку корисну новинку, аналог якої, до речі, спорудити зовсім нескладно. Було б бажання і терпіння!

Share your thoughts