Труси з охолодженням

Тримати чоловічі дітородні органи в теплі в зимовий період радять лікарі, щоб не застудити демографію». А ось в жаркий час року зайве тепло тільки шкодить, знижуючи здатність до розмноження. Проблему вирішив американець Джошуа Шумейк, створив унікальне нижня білизна з функцією охолодження.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ідея створення трусів-охолоджувачів прийшла до починаючому бізнесменові після випадково почутої історії про чоловіка, який багато років спільно з дружиною намагався зачати дитину. Всі спроби закінчувалися безуспішно до тих пір, поки один з лікарів не дав пораду спробувати охолоджувати статеві органи. Звичайно, особливої надії у нещасного пацієнта не було. Але рекомендаціям лікаря він все-таки пішов. А вже через рік щасливий татусь тримав на руках сина.

Заповзятливий американець дуже швидко зметикував, як можна заробити на настільки делікатної теми. Він взяв за основу звичайні чоловічі труси і оснастив їх гелевою вставкою. Перед застосуванням «запчастина» з гелю міститься в морозильну камеру на 60 хвилин, а потім вкладається в спеціальний відсік нижньої білизни і обдає холодом його вміст протягом півгодини.

Складу, що використовується для охолодження, абсолютно безпечний, не містить алергенів і токсинів.

Продається ноу-хау набором, включає в себе три трусів і стільки ж гелевих вставок. У друкованому інструктажі докладно описано, з якою періодичністю міняти інноваційне білизна і як часто їм взагалі можна користуватися. Як говориться, гарненького потрошку.

Вартість комплекту встановлена на рівні 55 доларів. Таке винахід принесе користь кожному чоловікові спекотними літніми днями!

Share your thoughts