Трубоотель: бізнес-ідеї іноземні, для початківців

Практика показує, що непогано заробити можна навіть на звичайному мотлоху. При цьому зовсім не потрібно займатися її переробкою або перепродажем. Якщо підійти до справи творчо, можна створити проект, який не матиме аналогів, не вкладаючи при цьому надзвичайних сум.

Саме так і вчинили мексиканські ентузіасти, які побудували трубоотель. Це засіб розміщення являє собою не що інше, як пару десятків великих бетонних труб, в яких раніше ночували бомжі.

Само собою, туристів, які на відміну від бездомних, мають достатньо коштів на пристойне житло, в голі труби заманити не можна. Тому їх довелося трохи упорядкувати закрити бетонною стіною один кінець труби, а з іншого зробити панорамне вікно. Наступним важливим штрихом стала теплоізоляція труб для підтримки всередині оптимальної температури.

Само собою, ні в одному готелі не обійтися без внутрішнього оздоблення. Тому всередині труб — елегантна обробка. А ось багато меблів обмежений простір труби розмістити не дозволяє — все, що можна знайти в номері — це ліжко і лампа. Зручності розташовані в окремих приміщеннях. До речі, забезпечений готель і кафе.

Хоч готель з труб і накладає на постояльців певні обмеження, вартість ночівлі в ньому порівнянна з розміщенням в звичайній готелі і становить 42 долара за ніч. Плавити такі гроші постояльці готові не тільки заради того, провести час в незвичайній обстановці. Вся справа в тому, що готель знаходиться в мальовничій місцевості, оточеній лісом, в 45 кілометрах від Мехіко.

Так чому б не взяти на озброєння досвід мексиканців і не звести незвичайний готель у Росії чи будь-якій іншій країні? Швидше за все, куточок первозданної природної краси можна знайти практично в будь-якій державі, так само як і бетонні труби. Крім того, будівництво трубоотеля обійдеться дешевше, ніж зведення повноцінної готелі, і вже точно буде вестися швидше — на створення мексиканського дива пішло всього три місяці.

Поділіться своєю думкою