Тролів

Розважальна сфера сьогодні настільки широка й різноманітна, що кожен може зайняти в ній гідне місце і заснувати прибутковий бізнес. Однією з прибуткових ідей може стати обладнання троллею.

Не так давно тролів вважався вузькоспеціалізованої установкою, яка застосовувалася в роботі промисловими альпіністами і висотними будівельниками. Сьогодні ж його зуміли адаптувати під потреби сучасного суспільства і зробити яскравий, розбурхує уяву атракціон.

Для організації екстремального дозвілля необхідно в першу чергу зареєструвати індивідуальне підприємництво і отримати дозвіл у різних інстанціях. До речі, конкуренція в цій сфері досить мала, тому всі зусилля окупляться з лишком.

Потім потрібно знайти підходящу площадку (бажано, на природі і на великій висоті) і залучити до встановлення троллею професіоналів: скориставшись послугами фахівців, ви вбережете себе від безлічі нестандартних ситуацій та ПП. Пам’ятайте, що тролів — не переносний атракціон. Він встановлюється один раз, тому на якісний монтаж не варто шкодувати коштів.

Щоб збільшити прибуток, можна пропонувати це розвага спільно з іншими атракціонами, тобто відкрити своєрідний екстрим-парк.

Подбайте про екіпіровку для троллею. Спеціалізована форма і страховка в обов’язковому порядку повинна бути на кожному вашому клієнті.

Звичайно, тролів — це сезонний бізнес, але навіть при цьому окупність і прибутковість його дуже високі. Вкласти, звичайно, доведеться не менше 1 мільйона рублів. Але профіт складе близько 320 000 рублів, тому за 3-4 місяці вкладення окупляться повністю.

Поділіться своєю думкою