Тренування з боксу

Бокс у нашій країні користується незмінною популярністю. Відкрити свій боксерський зал —цілком посильне завдання для того, хто має відношення до цього виду спорту.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зал для тренувань можна орендувати, але оптимальний варіант — побудувати самому (для цього знадобиться близько двох мільйонів рублів), щоб передбачити все необхідне: тренажерний зал, роздягальню, душову і т. д.

Для залу необхідний інвентар — мішки, боксерські груші (коштує близько тисячі рублів за одиницю) і, звичайно ж, ринг (300-400 тисяч руб.). На ньому краще не економити — інвентар повинен бути якісним, так як з ним буде працювати не один чоловік.

Можна запросити на роботу тренера, якщо своїх знань або рівня підготовки для ведення занять недостатньо. Від нього на 80 відсотків залежить успіх підприємства.

Після всього вищеописаного необхідно приступити до інформування населення про роботу нового залу через інтернет і місцеві ЗМІ. Бажаючих займатися боксом повинно бути багато як серед дорослих, так і дітей. Виявляють інтерес до цього виду спорту і дівчата, воліючи його відвідування фітнес-центрів. Як свідчить досвід, за півроку вкладення окупаються.

Share your thoughts