Тренажери для дітей

Останнім часом спостерігається стійка тенденція розвитку проблеми дитячого ожиріння. Це пов’язано, здебільшого, з зменшенням рухливості в повсякденному житті. Діти все більше часу проводять, сидячи перед екранами телевізорів, моніторів комп’ютерів, телефонів і планшетів, забуваючи про традиційні і веселі розваги на свіжому повітрі. Один з кращих способів боротьби з такою складною і небезпечною проблемою — спорт. Це усвідомила і молода іспанська підприємниця, зуміла і попрацювати на благо громадськості, а й заробити чималі гроші.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сільвія Монео, проаналізувавши ситуацію з наймолодшими членами суспільства, вирішила заснувати власну компанію, що спеціалізується на розробці і виробництві дитячих тренажерів. Головна особливість їх полягає в тому, що тренування пов’язані з іграми, тобто вони не стомлюють, а розважають, при цьому даючи повноцінне фізичне навантаження. Тренажери для дітей імітують найрізноманітніші рухи — їзду на велосипеді, катання на ковзанах, біг, ходьбу. В асортименті компанії є навіть дитячий штанга!

Всі тренажери виконані з екологічно чистих, безпечних матеріалів, мають стильний дизайн і характеризуються високою міцністю. Практика показала, що хлопці та дівчата з задоволенням займаються на подібних конструкціях, отримуючи масу користі і позитивних емоцій.

Дитячі тренажери від компанії Pequefitness набувають європейські школи, дитячі садки, спортивні зали та фітнес-центри. Можна не сумніватися, що подібні товари будуть не менш затребувані і на території нашої країни.

Share your thoughts