Тренажерний зал в автосервісі

Конкуренція серед сучасних автомайстерень дуже висока, і власники таких компаній ведуть боротьбу за залучення клієнтів самими різними способами, від стандартних до креативних. До прикладу, офіційний сервісний центр, що представляє автомобільну марку Porsche в Англії, відкрив на своїй території затишний тренажерний зал, в якому відвідувачі мають можливість провести час з користю для здоров’я в той момент, поки їх «залізного коня» приводять у порядок майстри-професіонали.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цікаво, що на території автосервісу більше нагадує розважальний центр. Там встановлені різноманітні ігрові автомати, запропонований широкий спектр настільних і відеоігор, а також відкрита спортивна зона з великою кількістю різноманітних тренажерів.

Сервісне обслуговування у закладі перебуває на найвищому рівні, тому не дивно, що число клієнтів майстерні зростає щодня. Не потрібно думати, що автосервіс працює виключно з автомобілями Porsche — сюди спокійно можуть приїхати власники будь-яких інших машин. Перелік послуг вкрай багатогранний.

Ця бізнес-ідея принесла власникам сервісу мільйонний прибуток за лічені місяці. Можна не сумніватися, що подібний проект буде користуватися величезною популярністю і у російських автолюбителів.

Share your thoughts