Тостер з нижньою подачею тостів

Дизайнер-новатор з Індії Ишээн Арора винайшла нову модель тостера, в корені відрізняється від звичної всім.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Її винахід подає готовий підсмажений хліб вниз на відміну від традиційних «колег», подбрасывающих тости вгору. Перевага такої побутової техніки очевидно.

  • По-перше, під нижню частину тостера можна завчасно підставити блюдце, і приготований тост по закінченні часу обжарювання потрапить прямо в сервірувальний посуд. Таким чином, відсутня необхідність в самостійному добуванні тостів, і ризик обпекти пальці зводиться до мінімуму.
  • По-друге, тостер з нижнім способом подачі хліба значно економить вільний простір на кухні. Цей агрегат оснащений зручним підносом, призначеним для прийому спечених тостів. Так ось, при складанні він трансформується в невелику дошку білого кольору, на якій дуже зручно залишати різні написи і замітки за допомогою маркера. Також на цей піднос можна приклеювати стікери з нагадуваннями про важливих справах і подіях або магнітики, як на холодильник.
  • По-третє, тостер цілком може виконувати функцію полички — сам прилад прикріпляється до стіни, а на його верхній частині можна розміщувати будь-які дрібниці, наприклад, горщик з квіткою.

Сьогодні чудо-тостер випускається в різних колірних рішеннях і цілком може стати стильним прикрасою для інтер’єру. В іншому принцип його роботи нічим не відрізняється від традиційних технологій.

Share your thoughts