Торти з підгузників

Традиція дарувати не тільки оригінальні, але і корисні подарунки вкорінюється рік від року. Особливо актуальна ця тема для молодих батьків. Ціни зростають ледь не щодня, і забезпечити новонароджене диво всім необхідним стає все складніше. Турботливі друзі і рідні прагнуть всіма силами допомогти молодій родині і все частіше дарують саме корисні презенти, такі як торти з підгузників, на виготовлення яких цілком можна побудувати прибутковий бізнес, не виходячи зі стін власного будинку.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Подарункові композиції з памперсів сьогодні актуальні, як ніколи. Технологія створення їх дуже проста і невибаглива: виготовити хоч і неїстівний, але красивий і креативний тортик для малюка і його батьків зможе кожен. Досить володіти певною часткою фантазії, примітивними дизайнерськими здібностями і, звичайно ж, простудіювати навчальні відео та фото матеріали, які в надлишку є на просторах Інтернету.

Як правило, торт з підгузників роблять триярусним, за прикладом весільного. Щоб виріб виглядав оригінально, його прикрашають всілякими стрічками, тасьмою, бантами. Можна додати у комплект іграшки, брязкальця, пустушки, рушники, пелюшки і багато іншого. Ідей може бути безліч. Просунуті дизайнери композицій з підгузників навіть роблять їх у формі кораблів, автомобілів, мотоциклів тощо

Щоб просунути свою продукцію, великих фінансових вкладень не потрібно. Досить створити власну групу в соціальній мережі і запропонувати в ній якомога більше виставкових зразків. Якщо ваші вироби будуть дійсно гідними, замовлення не змусять себе чекати. Дітки народжуються щодня, і «сарафанне радіо» не залишить вас без клієнтів ніколи.

Share your thoughts