Торкретування

Питання економії будівельних матеріалів під час проведення ремонтних робіт і збільшення швидкості виконання останніх варто сьогодні досить гостро. На щастя, нові технології вирішують безліч проблем. Так, останнім часом набирає популярність процедура так званого торкретування (бетонування поверхні за допомогою напилення). Надаючи таку послугу, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Торкретування — це процес пошарового нанесення на підготовлену поверхню різних будівельних сумішей і розчинів. Розпорошуються вибрані матеріали під високим тиском стисненого повітря. Така технологія дає можливість не тільки істотно скоротити витрати, але й збільшити якість виконуваних робіт — методом торкретування можна акуратно і ретельно заповнити абсолютно всі тріщини і пори на робочій поверхні і зробити її ідеально рівною.

Для роботи використовуються спеціальні торкрет-установки, які вміють розпорошувати не тільки рідкі суміші, але і сухі, зокрема, вогнезахисні вологостійкі порошки. У зв’язку з цим торкретування ділиться на два види — мокре і сухе.

Незважаючи на те, що вік цієї технології достатньо солідний (принцип був винайдений ще в початку 20 століття), активно застосовувати її стали відносно недавно. Конкуренція в цій області мінімальна, тому для починаючого підприємця поки ще відкриті всі шляхи. Попит на послугу зростає прискореними темпами, і при грамотному підході до реалізації проекту цілком реально отримати на надання послуги торкретування стабільно високий постійний дохід.

Share your thoughts