Торгівля запеченою картоплею

Картопля в Росії — найпоширеніша і улюблена усіма овочева культура. Організувавши торгівлю цим овочем в запеченому вигляді, можна отримати суттєвий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Передбачається проект у формі пересувного вуличного фаст-фуду. Для реалізації ідеї знадобиться транспорт з причепом, піч для приготування основного блюда, спеціальна вітрина дозволяє зберігати готовий продукт теплим, холодильна вітрина для зберігання начинок, містка тара для миття овочів, кулінарний стіл. Картопля запікається дуже просто, очищення від шкірки вона не вимагає. Досить розрізати вимитий бульба вздовж і запекти у фользі. В якості начинок можуть виступати м’ясо, риба, курка, сир, шинка, зелень і т. д.

Орієнтовна вартість комплекту обладнання для торгової точки становить близько 350 тисяч рублів. Крім цього, ще 5000 рублів піде на придбання витратних матеріалів — одноразового посуду, серветок, столових приладів. Закупівля сировини на початковому етапі обійдеться в 25-30 тисяч рублів. У бізнес-план необхідно внести пункт «інші витрати» і закласти на нього ще 50 000 рублів.

Рентабельність бізнесу оцінюється в 30%. Продаючи 150 порцій запеченої картоплі в день, окупити вкладення можна приблизно через півроку.

Share your thoughts