Торгівля килимами

Незважаючи на різноманітність сучасних настінних і підлогових покриттів, ринок килимів зростає прискореними темпами. Статистика показує, що щорічний приріст становить близько 15%. Таким чином, торгівля килимами здатна стати джерелом стабільно високого прибутку для підприємця-початківця.

На старті визначитеся зі специфікою бізнесу, який ви хочете розвивати. Варіантів може бути два: продаж килимових покриттів еліт-класу та торгівля килимами середнього цінового сегмента, доступними за вартістю широкої цільової аудиторії. У першому випадку розміри стартового капіталу будуть дуже значними — не менше 1 мільйона доларів. Але пам’ятайте, що одне ексклюзивний виріб ручної роботи може коштувати більше, ніж легкове авто. Для продажу килимів еліт-класу потрібно орендувати просторе приміщення площею до 300 кв. м. Зверніть увагу: щоб показати товар у всій красі, бутік повинен мати високі стелі — не менше 3,5 м. З другим варіантом все простіше і дешевше: для успішного старту достатньо 150 000 доларів інвестицій.

Практика наказує, що магазини килимів найбільше популярні в осінньо-зимовий період, тому бажано відкривати торгову точку саме до цього часу, коли «теплий» товар знаходиться на піку популярності. А от купувати продукцію у постачальників краще влітку, коли виробники дають значні знижки.

У середньому, націнка на одне килимове виробу становить від 30 до 60%. Щоб розвиток йшов максимально успішно, не обійтися без хорошої реклами. Співпрацюйте з місцевими ЗМІ, приймайте участь в сезонних ярмарках і виставках, створіть власний сайт в Інтернеті. При грамотному підході до реалізації проекту, всі вкладення окупаються досить оперативно.

Поділіться своєю думкою