Торгівля контрацептивами через автомати

Автомати, які продають презервативи та інші засоби контрацепції (кондомати), давно вже не рідкість у цивілізованих європейських містах. Але в Росії, на жаль, культура запобігання розвинена слабо. Ймовірно, саме з-за того, що не завжди є можливість придбати презервативи в крокової доступності. Так і «радянських» сором донині не дає нам спокою. Парадоксально, але навіть в 21 столітті багато росіяни почувають себе ніяково, купуючи контрацептиви в аптеці. Тому кондомати могли б стати не тільки прекрасним вирішенням цієї проблеми, але і вкрай прибутковим бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Переваг у вендингової торгівлі контрацептивами безліч. Такий спосіб покупки гарантує повну конфіденційність, відсутність черг, доступ в цілодобовому режимі. Автомати з таким асортиментом доцільно розміщувати в самих різних місцях: у кінотеатрах, на вокзалах, в аеропортах, в ТЦ, в метро, лазнях і саунах, в тих же аптечних пунктах і навіть у навчальних закладах для студентів.

Складно переоцінити соціальну значимість подібного проекту. Адже Моз сурмить про небезпеку статевих актів без оберігання дуже давно. Нам розповідають про це ще в шкільні роки, і кондомати можуть допомогти застосувати теоретичні знання на практиці.

Виробники пропонують сьогодні кілька видів вендінгових автоматів для продажу контрацептивів. Відрізняються вони розмірними параметрами, кількістю товарів, які можна завантажити, а також деякими іншими технічними характеристиками. У середньому, вартість одного такого агрегату встановилася на рівні 160 000 рублів. Ще близько 50 000 рублів доведеться витратити на наповнення. Таким чином, сума стартового капіталу складе близько 210 000 рублів. Рентабельність бізнесу дуже висока. Націнка на продукцію може становити від 100 до 300%! Якщо все грамотно розрахувати, то окупити один кондомат можна вже через 4 місяці експлуатації, а ціла мережа апаратів принесе набагато більш вагомі прибутки.

Share your thoughts