Тонування вікон у квартирах і офісах: бізнес-ідея для початківців, для чоловіків, з мінімальними вкладеннями

Непоганий варіант бізнесу для початківців — надання послуг по тонуванню вікон в квартирах і офісах. Щоб почати його не потрібні великі капіталовкладення або особливі знання. При цьому такий бізнес може приносити хороший дохід, величина якого головним чином залежатиме від ваших організаторських здібностей.

Навіщо це потрібно?

&gt

Щоб визначитися зі своєю цільовою аудиторією і можливостями для організації даного бізнесу у своєму регіоні, необхідно зрозуміти навіщо люди взагалі тонують вікна.

Звичайно, більшу частину року сонце заходить рано, і люди не страждають від надлишку сонячного світла. Але якщо квартира розташована на південній стороні, сонячне світло може приносити великі незручності. З-за того, що сонце світить прямо у вікна більшу частину дня, повітря у квартирі перегрівається, стає сухим, в приміщенні панує задуха. Крім того, прямі сонячні промені залишають опіки на листках кімнатних рослин, призводять до вицвітання килимів і фіранок.

І якщо в квартирі ще можна захиститися від сонця щільними шторами, то для офісу з панорамним склінням такий варіант точно не підійде. Тому, для захисту від сонячних променів в житлових будинках і офісних будівлях все частіше використовують тонування вікон.

Тонування

&gt

Технологія тонування вікон досить проста. Потрібно всього лише обклеювати скла спеціальною плівкою. Таке заняття не вимагає високої кваліфікації, з ним може впоратися практично будь-яка людина. Хоча, перш ніж приступати до виконання комерційних замовлень, не зайвим буде потренуватися на своїх полотнах.

Найважливіше для початку такого бізнесу — знайти постачальника хорошою віконної плівки. Саме від її якості багато в чому залежатиме якість робіт по тонуванню, а від ціни — кількість замовлень і економіка вашого бізнесу.

Варто обмовитися, що видів плівки для обклеювання вікон більше ста. Найбільш затребувані сонцезахисні, дзеркальні, тонують, енергозберігаючі, декоративні плівки, а також плівки з бронирующими, протиударними і захисними властивостями.

Найбільш доцільно для вашого бізнесу — пропонувати клієнтам вибір з широкого асортименту плівок, не обмежуючись тільки тонуючими матеріалами.

Зверніть увагу, що далеко не всі плівки підходять для обклеювання ними зовнішньої сторони вікна. Деякі види покриттів можна використовувати тільки всередині склопакета, інші — всередині приміщення. Для обклеювання з вуличною боку необхідна плівка з додатковим захистом від атмосферних впливів.

Перш, ніж приступати до нанесення плівки на вікна, доведеться їх очистити, щоб покриття лягло рівно і під нього не забився сміття. Тому для початку бізнесу варто запастися не тільки самої плівкою, але і спецзасобами для очищення вікон.

Початок бізнесу

&gt

Отже, щоб почати бізнес, вам знадобиться знайти постачальника, купити у нього кілька видів віконної плівки, а також запастися миючими засобами. Ще однією необхідною статтею витрат для вас стане проведення рекламних заходів.

У випадку з бізнесом за тонування вікон найбільш ефективно спрацюють оголошення в під’їздах і флаєри у поштові скриньки. Така реклама дозволить звернути на ваш бізнес увагу тих, хто навіть не замислювався про те, які способи захисту від сонця існують.

Вартість ваших послуг буде багато в чому залежати від вартості 1 кв. м плівки. А ціна плівки може відрізнятися в значній мірі: можна закупити покриття ціною до 100 рублів за 1 кв. м, так і ціною 400 рублів і вище.

Яку цифру ви додасте до вартості плівки, залежить лише від того, наскільки високо ви оцінюєте свої послуги та рівня конкуренції. У середньому, націнка для кінцевого споживача може становити 100% і більше.

Почати бізнес можна і без офісу. Замовлення ви можете приймати по телефону, а потім приїжджати з плівкою безпосередньо на місце проведення робіт. Але по мірі розвитку бізнесу офіс все-таки краще орендувати. Це дозволить залучити більше клієнтів.

Поділіться своєю думкою