Томати круглий рік

Помідори — вкрай затребувана в нашій країні овочева культура, яка користується незмінним попитом цілорічно. Звичайно, смакові якості закордонних томатів, які пропонуються нашим споживачам у зимовий період часу, залишають бажати кращого. Чи То справа вітчизняні помідори — смачні, ароматні, соковиті, м’ясисті… Можна не сумніватися: облаштувавши тепличне господарство, яке дозволить постачати любителів овочів помідорами весь рік, незалежно від сезону, можна отримати чималий прибуток.

Для вирощування томатів підходять теплиці з полікарбонату. Щоб побудувати таку, для початку орендуйте ділянку землі. Відмінно, якщо у вас вже є власний город — тоді витрачатися на оренду не доведеться, і весь капітал можна вкласти тільки в облаштування тепличного господарства. Для отримання справді відчутною прибутку потрібно площу не менше 50 кв. м.

Щоб вирощувати помідори високої якості, необхідна хороша база. Відмінним вибором буде біогумус, який оцінюється сьогодні в суму від 10 до 30 рублів за кг

Технологія вирощування томатів нескладна. Для початку варто зробити ставку на розсаду в торф’яних горщиках — така краще приживається. Висадивши рослини, їх не потрібно поливати протягом перших 2 тижнів, щоб забезпечити формування потужного куща. По мірі зростання помідори підв’язують до шпалер. Через півтора місяці видаляються нижні листя. Коли починається цвітіння, потрібно кинути всі сили на акуратне запилення. Якщо всі рекомендації виконані, перший урожай знімається вже через 60-70 днів. Всього з 1 кв. м. тепличного господарства цілком реально зібрати до 25 кг овочів.

Знайти канали збуту не становить праці, особливо поза сезону. Можна організувати власну торгову точку на ринку, а можна пропонувати продукцію продуктовим магазинам — вони охоче її купують. З розвитком високих технологій все більш популярною стає продаж товарів через Інтернет, і помідори — не виняток. Створіть власний сайт, і він обов’язково принесе клієнтів.

Практика показує, що невелика теплиця в 50 кв. м. у період з січня по квітень приносить не менше 75 000 рублів. Віднімаємо витрати на опалення, добриво і прочитайте потреби і отримуємо близько 65 000 рублів чистого прибутку з однієї тепличної конструкції. Таким чином, стає очевидно, що вирощування томатів у теплиці — высокоперспективный і рентабельний бізнес.

Поділіться своєю думкою