Толстовки з вторинної сировини: бізнес-ідеї для початківців, інноваційні, виробництво

Вітчизняний модний бренд під назвою GO Authentic представив нову колекцію молодіжного одягу, створену з незвичайною тканини. Сировина для пошиття лінійки толстовок — це перероблений пластик, а точніше, пластикові пляшки. Дизайнери дали цікаве найменування своєї серії свитшотов — «Будинок». До такої назви їх підштовхнув відомий кіношедевр Люка Бессона, що оповідає про реальний стан справ в екології планети Земля. До речі, дане документальне кіно заборонено до показу у 36 державах.

П’ять толстовок в сумі представляють собою великий колаж з фото і малюнків, вирізаних з глянцевих видань і перенесених на тканинну основу. Свитшоты — не просто елемент гардеробу. Вони наділені особливою символікою. Кожна модель співвідноситься з певною стихією: вогнем, водою, землею, повітрям і, звичайно ж, любов’ю.

Матеріал, з якого виготовлені толстовки, дуже легкий і міцний, але на території РФ виробництвом не займаються. Таким чином перетворюють пластик в тканину у Китаї.

Екологічні толстовки коштують зовсім недешево — 11 200 рублів, але розробники колекції — Ольга Глаголєва і фірма Authentic Investments — стверджують, що їх одяг створюється виключно для щоденного носіння і підходить для використання в будь-який час, в незалежності від сезону. Звичайно, така колекція не розрахована на широку цільову аудиторію. Тим не менш, еко-толстовки досить успішно реалізуються не тільки в столиці Росії, але і в Санкт-Петербурзі, Барселоні, Лондоні, а також на кількох інтернет-майданчиках.

Поділіться своєю думкою