Толстовки, що реагують на брудне повітря: інноваційні ідеї

До колекції «розумних» гаджетів і предметів інтер’єру, покликаних полегшити життя сучасної людини, тепер додалася лінійка «розумного» одягу. Фірма Aerocromics розробила кілька моделей толстовок. На перший погляд, сорочки виглядає абсолютно звичайно. Але в складі тканини присутній спеціалізований барвник, який здатний реагувати на рівень забруднення повітря і змінювати колір залежно від того, наскільки це забруднення небезпечно для здоров’я володаря «розумного» предмета гардероба.

Кофти реагують на радіацію та будь-які шкідливі речовини, що знаходяться в атмосфері, і якщо індекс якості повітря загрожує здоров’ю і здоров’ю людини, толстовка негайно сигналізує про це, змінюючи колір з чорного на плямистий.

Розробники впевнені, що подібний смарт-гардероб дозволить клієнтам компанії самостійно оцінювати рівень безпеки навколишнього середовища в режимі реального часу. Також творці толстовки хочуть звернути увагу людей на проблеми екології та реально оцінити ситуацію на даний момент ситуацію в світі.

До речі, вартість екологічно чистої модної новинки аж ніяк не щадить бюджет бажає обзавестися такої прогресивної толстовкою. Обійдеться сорочка клієнту компанії в цілих 500 доларів. Звичайно, виробники говорять про зниження ціни, але тільки тоді, коли почнуть виготовляти свої екологічні твори в промислових масштабах. А поки річ — дизайнерська, доступна не кожному, тому і ціна на неї зовсім ненародная.

Поділіться своєю думкою