Тканина для введення ліків через шкіру

Приймати лікарські засоби традиційним способом буває не дуже приємно. Ковтати гіркі пігулки та робити уколи не любить ніхто. Швейцарські новатори вирішили полегшити життя хворих і працю лікарів, розробивши унікальну тканину, здатну передавати лікувальні препарати пацієнтові через шкірні покриви.

Текстильне полотно під назвою iLoad дотик і на вигляд нічим не примітно. Але воно має унікальну пористу структуру. Тканинні волокна не тільки чудово вбирають рідину, але і довгий час утримують її всередині себе, поступово випускаючи активна речовина під впливом людського тепла.

Щоб матерія-донор запрацювала, потрібно лише прополоскати її в лікарському розчині. Коли лікувальний ефект отримано, iLoad поміщається в звичайну пральну машинку, і після прання від старого ліки на ній не залишається і сліду. Тобто текстиль можна «заряджати» повторно.

За словами розробників, їх інноваційний винахід з гідністю витримує понад сотні циклів прання і не втрачає своєї функціональності. На даний момент компанія знаходиться в активному пошуку інвесторів для запуску повномасштабного виробництва, адже їх «дітище» може з успіхом використовуватися не тільки в медицині, але і в спортивній та косметологічної галузях.

Поділіться своєю думкою