Термометр дитячий

Навіть у вік високих технологій турботливі мами продовжують успішно визначати рівень температури тіла дитини одним дотиком до його чола. Цей спосіб, випробуваний десятиліттями, став поштовхом до створення унікального гаджета — градусника, що вимірює температуру додатком до лобової частини голови.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пристрій під назвою Lunar Baby вбудовані високотехнологічні теплочутливі датчики. Якщо цей девайс прикласти до чола дитини, він моментально починає реагувати на температурні зміни. Всі дані відображаються на невеликому дисплеї Lunar Baby. Якщо вимірювальний прилад розуміє, що температура дуже висока, він повідомляє про це користувача за допомогою світлових сигналів і пищащего звуку.

Найбільша перевага Lunar Baby полягає в тому, що тепер у батьків немає необхідності укладати своє чадо в певне положення і змушувати тримати градусник під пахвою в очікуванні результатів. Інноваційний пристрій має приємне на дотик покриття, зіткнення з якими не приносить дискомфорту.

Автором розробки є дизайнер Дак Янг Конг. Винахідник упевнений, що його «дітище» принесе величезну користь мамам і татам всього світу.

Share your thoughts