Термочутливі футболки

Організм людини влаштований дивно. Наше тіло реагує на будь-які зміни, намагаючись отримати максимальну продуктивність з будь-якого руху — напружує м’язові волокна, розширює судини, виділяє тепло. Ось саме за останнім показником можна напевно визначити, наскільки продуктивною була робота людини під час тренування у фітнес-залі. Цей факт не залишили без уваги співробітники компанії Radiate Athletics. Вони створили унікальні термочутливі футболки, здатні наочно продемонструвати своєму власникові, над чим ще варто попрацювати.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Перевага футболок полягає в тому, що вони здатні реагувати на тепло і змінювати свою колірну гамму, при чому не повністю, а частинами. Тобто в тих місцях на тілі, де м’язи працювали найбільш активно, тканина стає темніше. А світлі ділянки вказують спортсмену на його недогляд. Таким чином, за допомогою термочутливих футболок можна більш комплексно і продуктивно організувати свої спортивні заняття.

Крім того, що футболки виступають в якості індикатора, вони здатні швидко відводити надлишки тепла і поту. Тканина, з якої шиється цей предмет гардероба, дуже м’яка, комфортна і при цьому міцна. Сам виріб безшовне.

Сьогодні термочутливі футболки виробляються і продаються тільки на території США. Для їх виготовлення застосовується спеціалізоване обладнання, над створенням якого і над виведенням формули термохромных чорнила фахівці працювали протягом 3-х років. Можна не сумніватися, що і в нашій країні подібне виробництво могло б стати стабільно високим джерелом доходу для підприємців-початківців.

Share your thoughts