Термінал з продажу продуктів: інноваційні ідеї, бізнес-ідеї у сфері сервісу, в маленькому місті, для початківців

Нещодавно російська компанія запустила проект зі створення онлайн-сервісу доставки товарів першої необхідності The Kinza Project. Ви можете подумати, як повторити стартап або купити франшизу.

Творці проекту зробили не автомат, а систему, що відповідає усім вимогам споживача.

Термінал продає продукти національних кухонь, кошерні і вегетаріанські види страв, консультує клієнтів з питань харчування і транслює відео виробничого процесу. Автомат також допоможе вибрати фітнес-програму і скласти раціон для дієти.

У терміналі продаються молоко, м’ясо, фрукти, фреші і готові страви. Покупець отримує подарунки та заохочення: це накопичувальні бали, які можна обміняти на гроші у партнерів проекту The Kinza Project, або оплатити покупку в терміналі. Бали можна направити на програму «SOS LINE», яка надає продукти незаможним людям — сиротам, багатодітним сім’ям. Ще одна соціальна функція — повідомлення про зникнення дітей, так звана «бурштинова тривога». Сигнал про лихо з’являється на екранах терміналів і в додатку компанії.

Автомат працює цілодобово, управляється голосом і економить купу часу покупців. У 2017 році творці планують запровадити єдиний центр пошуку та бронювання квитків на літаки і ж/д.

Створити такий проект з нуля без мільйонних вкладень складно. Проте варто подумати про дистрибьюторстве.

Компанія пропонує приєднатися до партнерського виробництва, так і до точок продажу і мережі терміналів. Творці The Kinza Project стверджують, що з ними працювати вигідніше, ніж з іншими мережами терміналів. Купівля п’яти апаратів-гіпермаркетів проекту обійдеться в 418 000 рублів. Якщо в день кожен автомат приверне 7 клієнтів, які зроблять замовлення, вкладення окупляться через 1,5-2 місяці. При цьому агент не несе щомісячних витрат на бензин, інкасацію або зміну чекової стрічки. Термінал компанії не потребує обслуговування, а звіт про прибутки можна бачити в онлайн-режимі. Прибуток з 5-ти терміналів складе від 183 750 рублів.

Поділіться своєю думкою