Термінал для прокату фільмів на флешках

Боротьбу з піратськими копіями творів кінематографічного мистецтва ведуть у всьому світі. У Бразилії був знайдений дуже цікавий спосіб знизити кількість нелегальних кінострічок. Нещодавно в кількох великих містах країни з’явилися незвичайні термінали, які спеціалізуються на кінопрокаті. За певну вартість користувач апарату має можливість завантажити вподобані йому кіноновинки на флешку.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Середня вартість автоматизованої послуги встановилася на рівні 85 рублів, якщо вважати в російській валюті. Це набагато дешевше, ніж купувати фільм на ліцензійному диску. Клієнт має можливість завантажити на USB-накопичувач до 5 кінотворів одночасно. При оплаті і скачуванні видається особливий активаційний код, який буде працювати рівно стільки часу, на скільки оплачено унікальна послуга.

Прокат фільмів на флешках дуже швидко завоював цільову аудиторію. Цей спосіб виявився набагато зручніше і практичніше, ніж горезвісні диски. До того ж, все легально. Можна не сумніватися, що російські любителі кіно по достоїнству оцінять подібні технології!

Share your thoughts