Тентові гаражі

Якщо ви бажаєте розпочати власний міні-бізнес, але не знаєте, з чого коштує саме, можна розглянути ідею виробництва і продажу тентових гаражів. Основним матеріалом для виробництва такого продукту є тканинний поліетилен. Також вам будуть потрібні сталеві трубки, міцні, але невеликого діаметру. Ну і деякі навички роботи з даними матеріалами. Інструкції по виготовленню можна знайти в інтернеті.

Високий попит на такого роду продукцію обумовлений її міцністю, надійністю, порівняно низькою вартістю і, звичайно ж, компактністю.

До речі, під такими навісами можна не тільки ставити автомобілі, але і зберігати дрова. Сохнуть вони тут удвічі швидше, ніж на відкритому повітрі. Крім того, під такими навісами зберігають будівельні матеріали, сіно та іншу продукцію. Тобто, сфера використання є досить широкою.

Продавати готову продукцію можна навіть через інтернет. При цьому ви цілком можете обійтися без витрат на створення власного сайту. Адже чимало досить великих компаній сьогодні просто ведуть сторінки в соціальних мережах. Хоча хто його знає, можливо, через деякий час ви задумаєтеся не тільки про власний сайт, але і про налагодження масового виробництва.

Поділіться своєю думкою