Тенісний корт для малюків

Великий теніс — захоплюючий спорт, яким хочуть займатися багато. Відомо, що спортсменами стають з дитинства, але, на жаль, діткам доводиться відпрацьовувати навички поводження з тенісним м’ячем і ракеткою або в стаціонарних спортзалах, або на дорослих кортах, а це буває дуже незручно. Виправити недолік вирішили в штаті Колорадо, де зовсім недавно побудували спеціальні спортивні майданчики — мініатюрні тенісні корти для дітей від 2 до 10 років.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На цих майданчиках все обладнання для тенісу, починаючи від сітки і ракеток, представлено в мініатюрі. Корти мають особливе безпечне покриття, що забезпечує юним тенісистам розвиток спортивних навичок, без ризику для здоров’я.

Ініціатором і впровадником проекту стала компанія Drop Shots. Розцінки на послуги тренерів досить демократичні за сучасними мірками. 8 уроків коштують 120 доларів. Можна оформити абонемент на 8 тижнів за 200 доларів — в цьому випадку заняття проводяться двічі в тиждень.

Подібна ідея припала до душі батькам маленьких дітей. Розклад занять на дитячих кортах дуже щільне, але їм все одно не вистачає місця для всіх. Можна не сумніватися, що подібні майданчики для інших видів спорту будуть користуватись не меншим успіхом.

Share your thoughts