Тематична міні-аптечка

Досвідчені бізнесмени стверджують, що робити гроші сьогодні можна і на давно відомих бізнес-проектах — досить небагато їх модернізувати, додати привабливу упаковку, і WOW-ефект забезпечений, а разом з ним і прибуток. Цю теорію довела на практиці британська компанія під назвою OW, яка запустила виробництво нестандартних міні-аптечок.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Оригінальність ідеї полягає в тому, що аптечки тематичні, тобто є окремі екземпляри для дому (набір Home), для подорожей (набір Trevel), для дітей (набір Children) і для занять спортом (набір Sports). У кожному з цих комплектів є стандартні бинти, термометри, вата, антисептики, але крім них в кожному наборі є щось своє, унікальне, що підтримує конкретну тематику.

Так, в домашній міні-аптечку практично все стандартно — в ній містяться лікарські засоби та аксесуари, які найчастіше використовуються в межах будинку. У дитячому наборі є спеціалізовані подушки-охолоджувачі, яскраві пластирі та наклейки-зірочки, які перетворюють процес лікування в захоплюючу гру і робить його менш болючим. У спортивному наборі є тканинні бандажі й еластичні пов’язки на випадок травм, а в аптечку для любителів подорожей включені репеленти для захисту від комах, рідина для зняття макіяжу, лосьйон для полоскання ротової порожнини, мініатюрні версії стандартів з таблетками.

Міні-аптечки приваблюють покупців не тільки тематичним поділом, але і яскравою, зручною упаковкою. Кожен засіб має скромні розмірні параметри, його нескладно зберігати і комфортно використовувати. Міні-аптечки користуються величезним попитом в Англії і європейських країнах. Можна не сумніватися, що подібний проект буде прибутковим і на території Росії.

Share your thoughts