Телевізійна приставка для дальтоніків

Дальтонізм — загальновідоме і вкрай неприємне захворювання, основним симптомом якого є неможливість розрізняти відтінки червоного і зеленого кольорів. З-за цієї недуги якість життя дальтоніків дуже страждає. Хоч трохи полегшити існування людей, що страждають на дальтонізм, зважилися співробітники компанії Spectral Edge. Вони створили унікальний девайс під назвою Eye2TV.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пристрій являє собою особливу телевізійну приставку-адаптер, в основі роботи якої покладено принцип HDMI. Щоб активувати прилад, його необхідно підключити до будь-якого пристрою, транслирующему зображення, будь то телевізор, ігрова приставка або DVD-плейер. Управління ведеться за допомогою мобільного додатку.

Eye2TV абсолютно змінює зображення, підлаштовуючи його під потреби дальтоніків. Але звичайні люди з нормальною світлочутливістю цього не помічають — для них все залишається як і раніше. Таким чином, кожен бачить те, що йому потрібно бачити.

Кошти на випуск пробної партії адаптерів були зібрані через краудфандинговую платформу Кікстартера. Орієнтовна вартість приладу — 50 фунтів стерлінгів. На новинку вже звернули увагу багато вчені і лікарі з різних країн. Не далекий той день, коли і вітчизняні дальтоніки зможуть відчути разючі зміни.

Share your thoughts