Телефон з субтитрами

Американські новатори — співробітники компанії Clarity — створили унікальний телефонний апарат з субтитрами, який не тільки здатний відображати діалог говорять по телефону на сенсорному екрані, але і запам’ятовувати його на деякий період.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пристрій під назвою Ensemble являє собою звичний провідний апарат, але з монітором на корпусі. Розробники вже називають свій винахід справжнім порятунком для багатьох верств суспільства, особливо для слабочуючих і літніх людей.

Телефон розпізнає мову і дублює її на екран не самостійно. Для цього потрібне підключення до спеціального сервісу, тобто без наявності Інтернету в будинку не обійтися. Крім можливості перетворювати слова у текст, агрегат також оснащений функціями підвищеної гучності (до 50 дб) і досить об’ємною сенсорною клавіатурою, якій дуже зручно користуватися при наборі номера і налаштуваннях телефону.

В даний час очікується старт продажів «чуда техніки». Вже анонсована початкова вартість в 229 доларів. Виробники обіцяють покупцям можливість безкоштовного користування вышеобозначенным сервісом, так як ініціативу підтримав уряд країни.

Share your thoughts