Телефон у вигляді стилуса

Сучасні люди вже не уявляють своє життя без смартфонів. Ці прилади виконують безліч корисних функцій, але при цьому можуть заподіювати незручності. Справа в тому, що розміри смартфонів, часто далекі від компактних. Носити їх з собою не завжди зручно. За рішення цієї проблеми взялася компанія під назвою Zanco. Співробітники цієї фірми зважилися на створення самого мініатюрного телефону в світі, зовні більше нагадує велику авторучку або стилус.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

S-Pen — це автономний телефон у формі ручки. Працює він за допомогою особливої нано-SIM-карти. Потрібно просто вставити її в прилад, і можна з легкістю залишити звичний смартфон будинку.

Корпус девайса забезпечений великою кількістю кнопок. Це і повноцінна клавіатура, і навігаційна панель, і джойстик. Також S-Pen вміє програвати радіо, фотографувати і знімати відео за допомогою двох камер, видавати яскраве світіння на зразок лазерної указки.

Розробники стверджують, що мініатюрний акумулятор ємністю всього 400 маг витримує до 6 днів автономної роботи. Енергозберігаюча функція працює чудово!

Кошти на виробництво телефону-стилуса збиралися за допомогою краудфандингової майданчики Кистартер. Грошей було зібрано в 5 разів більше, ніж заявлено спочатку на запуск проекту, і сьогодні вже можна зробити передзамовлення гаджета за досить доступною вартості всього в 50 доларів.

Share your thoughts