Техніка малювання ебру

Живопис у стилі ебру зародилася на території Туреччини і відразу ж стала прекрасним джерелом доходу для підприємливих турецьких бізнесменів. Ця ідея може стати вдалою і для вітчизняних підприємців-початківців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Техніка малювання на воді під назвою ебру сьогодні дуже популярна. Такі картини розкуповуються у всьому світі за нечуваними цінами. При цьому нічого складного і надприродного у процесі їх створення. Створити справжній витвір мистецтва зможе навіть профан в області мистецтв — достатньо вивчити матеріали по цій темі і відточити вміння на практиці. Сьогодні вже відкриваються спеціальні курси для дітей та дорослих, на яких навчають методиці створення абстрактних, але дуже красивих мальовничих полотен.

Потрібно відзначити, що процес малювання порівнюють з медитацією, ебру сьогодні навіть застосовують в якості одного з методів психотерапії (арт-терапії). І заробити на цьому може кожен бажаючий. Варіантів отримання доходу декілька. По-перше, можна навчитися цій техніці і продавати свої картини в сувенірних крамницях або через Інтернет. По-друге, можна запропонувати послугу навчання і відкрити власний «гурток» ебру, наприклад, в центрі дитячого розвитку.

Приємно, що фахівців у цій галузі шукати не потрібно — з витівками впорається кожен. Було б бажання! Тим більше, навчальних відеороликів в Інтернеті сьогодні — безліч.

Share your thoughts