Театралізовані міські екскурсії

Туристичний бізнес вкрай привабливий для підприємців-початківців, але бути конкурентоспроможним в ньому дуже складно. Зацікавити досвідчену цільову аудиторію можна чимось незвичним і незвичайним. Наприклад, відмінний бізнес можна побудувати, пропонуючи унікальні театралізовані екскурсії по місту.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У кожного, навіть самого скромного за розмірами міста нашої країни, є цікава історія. Для початку потрібно вивчити ці моменти, і при побудові бізнесу ґрунтуватися саме на них. Створіть власну історичну базу за допомогою архівів, старих газет, інформації від старожилів, і тільки після цього починайте діяти.

Для відкриття бюро креативних екскурсій достатньо 150 000 рублів. Придумувати сценарії можна самостійно, але якщо такого таланту немає, зверніться за допомогою до професіоналів. Взагалі, поодинці вести такий бізнес практично неможливо — потрібна хороша команда. Репетирувати постановки можна в стінах власної квартири, тобто оренди приміщення на перших порах не буде потрібно. Основна стаття витрат — це купівля костюмів і реквізиту. Одяг в історичному стилі та інвентар можна брати на прокат, якщо коштів на їх придбання не є.

Театралізована екскурсія являє собою розповідь про який-небудь історичному моменті населеного пункту через його реконструкцію. У великих мегаполісах така сфера діяльності вже активно розвивається, але конкуренція поки знаходиться на мінімальному рівні, тому для підприємців-початківців всі шляхи відкриті. Головне — найняти в команду активних та позитивних людей, які знають і люблять свою справу. Штат персоналу бюро екскурсій складається з менеджера по рекламі, двох-трьох акторів, візажиста-гримера, фотографа.

Успіх проекту залежить від рекламної кампанії. Використовуєте всі можливі джерела реклами — соціальні мережі, друковані ЗМІ, радіо, телебачення, дошки оголошень. Обов’язково замовте друк флаєрів і організуйте їх поширення. Прибуток безпосередньо залежить від якості організації. Якщо все зробити правильно, то можна розраховувати на стабільний дохід у будь-який час року.

Share your thoughts