«Таємні» екскурсії

Туристична галузь розвивається дуже стрімко. Досвідчених мандрівників вже мало чим можна здивувати, і починаючим підприємцям, які бажають розвиватися в галузі туризму, доводиться знаходити нестандартні рішення, щоб завоювати цільову аудиторію. Незайняті ніші все-таки знайти можна. Головне — включити фантазію і постаратися знайти щось незвичайне. Наприклад, прекрасний бізнес можна побудувати, влаштовуючи так звані «таємні» екскурсії.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Суть проекту в тому, щоб дійсно здивувати цільову аудиторію. То є ваші потенційні клієнти не будуть знати, за яким маршрутом вони відправляються і що їх чекає попереду. Зазвичай все відбувається за стандартною схемою: турист приходить в агентство, замовляє вподобане напрямок, оплачує його і відправляється в шлях, як і всі. Але тут сенс зовсім в іншому. Клієнт оплачує поїздку, влаштовується зручніше в автобусі і їде необсуждаемому заздалегідь маршрутом. Виходить поїздка-сюрприз!

Звичайно, стартові вкладення будуть суттєвими. Необхідно не просто оформити ІП і придбати комфортабельні транспортні засоби, але і розробити плани подорожей, погоджуючи їх з необхідності з компетентними органами того чи іншого населеного пункту. Намагайтеся розробляти незвичайні подорожі, щоб маршрути не повторювалися з разу в раз. Почати можна зі своєї області. Дізнайтесь цікаву інформацію, відшукайте привабливі культурно-історичні об’єкти, загадкові будинку з привидами і т. д. Можливо, поїздка буде доповнено розвагами, начебто риболовлі. Тоді запасіться відповідним інвентарем для всіх туристів.

Таке захоплююче подорож у невідомість, напевно, приверне велику кількість бажаючих. Зробіть якісну рекламу, розповідайте про свій починанні знайомим, друзям, сусідам, обов’язково створіть власний сайт в Інтернеті з можливістю віддаленої запису на поїздку. Хороша фантазія, відмінні організаторські здібності та підприємницькі задатки обов’язково приведуть вас до успіху.

Share your thoughts