Таємне листування: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні бізнес-ідеї

Іноді людям доводиться спілкуватися з ким-то конфіденційно. Тобто так, щоб оточуючі про такому спілкуванні нічого не знали. У той же час, інформаційні технології аж ніяк не сприяють забезпеченню конфіденційності. І невідомо, хто завтра прочитає ваші електронні листи і повідомлення, що перешкоджає особистим контактам в робочий час начальник або ревнива дружина.

Спеціально для таких випадків і була розроблена клавіатура Kibo — спеціальний додаток для таємного листування.

Стрибка і установка цього проводиться так само, як і у випадку з іншими додатковими клавіатурами.

Дана розробка відноситься до розряду додатків, що перешкоджають несанкціонованому вивчення і використання яких-небудь особистих даних.

Працює новинка на айфонах, функціонування її відбувається за наступним принципом: ви пишете друзям, наприклад — «Якщо ви покличете Н, я не приїду на зустріч». Після цього натискаєте на клавішу програми, і ваші друзі, які сидять поруч з Н отримують повідомлення типу: «На зустріч не прийду, думаю сходити в гойдалку». Далі вам несимпатичний Н ненадовго відволікається або залишає приміщення. Ваші друзі натискають на кнопку додатка і бачать справжній текст повідомлення. Після закінчення 30 секунд з моменту розшифровки воно буде видалено без можливості відновлення.

Поділіться своєю думкою