Тарілки для вбирання зайвих калорій: Інноваційні ідеї, іноземні бізнес ідеї

У Таїланді винахідники представили громадськості нову ідею для місцевого громадського харчування. Нею стала тарілка під назвою AbsorbPlate. Зовсім скоро її планують розповсюдити по ресторанах. Головна особливість цієї посуду — 500 маленьких ямок на дні, куди з страв буде стікати жир і масло з зайвими калоріями.

Тарілка була створена, щоб вбирати в невеликі круглі осередку масло, яким рясно поливають багато страви в Таїланді, і яке робить їжу більш калорійною.

Візуально цей посуд така ж, як звичайна, тільки з трохи шорстким, перфорованим дном, в якому 500 маленьких круглих дірочок. У них масло затримується, стікаючи з страв, і не потрапляє в ложки, а, значить, не поглинається організмом.

За підрахунками винахідників, кожна така тарілка затримує в собі близько 30 калорій або 7 грамів жиру. Вимити ж AbsorbPlate зовсім неважко — осередки дуже маленькі і масло, жир витягується з них легко за допомогою губки і миючого засобу.

Тайцям, напевно, сподобається така посуд, адже більшість страв у країні, незалежно від того, що лежить у їх основі — морепродукти, м’ясо або овочі, готується на высококалорийном олії.

Поділіться своєю думкою