Тарілка-охолоджувач

Сучасні люди ведуть дуже активний спосіб життя. Величезна зайнятість не дозволяє нам витрачати дорогоцінний час на всілякі побутові дрібниці, наприклад, на тривале очікування охолодження їжі на тарілці. Успішна американська підприємниця вирішила заощадити час не тільки собі, але й іншим, сконструювавши унікальну охолоджуючу тарілку під назвою Mac & Cool.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ідея прийшла в голову Денис Маршал під час чергового годування маленького сина. Молода мама зрозуміла, що на те, щоб остудити їжу вона витрачає навіть більше цінного тимчасового ресурсу, ніж на її подальше поїдання. Все в житті дівчини змінилося, коли вона спорудила перший прототип Mac & Cool. Тарілка являє собою стандартний за формою дворівневий резервуар. В стінки тарілки наливається вода, а потім ця нехитра кухонне начиння поміщається в холодильник. Коли вода перетворюється в лід, Mac & Cool можна використовувати за призначенням.

Тарілка-охолоджувач працює за принципом грілки. Гаряча їжа, поміщена в неї, практично моментально остигає і стає придатною для годування дитини відразу ж після приготування. Чи варто говорити, наскільки такий гаджет став популярний у мам всієї країни?! Тільки за один минулий рік компанія, заснована Денис Маршал, змогла реалізувати понад 15 000 екземплярів виробів. Можна не сумніватися, що таке корисне винахід доведеться по душі і росіянам.

Share your thoughts