Тактильний матрац для недоношених дітей

Недоношені немовлята дуже складно переносять період реабілітації після народження, коли їм доводиться розлучатися з матір’ю. Для малюка, поряд з медичними процедурами, дуже важливий тактильний контакт, який неможливий, коли дитина знаходиться в спеціальному боксі під скляним ковпаком. Вирішити цю проблему взялася американська компанія, яка розробила унікальний у своєму роді тактильний матрац під назвою Babybe.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пристрій являє собою невелику подушку, виконану з безпечного гіпоалергенного матеріалу. Особливість гаджета в тому, що з його допомогою малюк має можливість постійно чути биття материнського серця, при чому не в запису, а в режимі реального часу. Сам матрацик кладуть у дитячий бокс, а накладка, пов’язана з ним, прикладається до грудей матері. Серцевий ритм передається бездротовим шляхом, і дитина відчуває себе набагато спокійніше.

Дизайн Babybe виконаний у формі черепахи. На дотик девайс практично повністю імітує людську шкіру — він м’який, ніжний і теплий. Усередині подушки знаходиться гелевий наповнювач і купа розумних сенсорів, які не упустять жоден звук, витікаючий з грудей навіть тоді, коли та перебуває у сусідній палаті. Ефективність пристрою вже доведена, і його планують взяти на озброєння багато педіатричні відділення спеціалізованих лікувальних установ.

Share your thoughts