Тактильні годинник

Не секрет, що наручний годинник сьогодні перестали виконувати свої прямі обов’язки, залишаючись тільки стильним прикрасою. А як інакше? Адже про час тепер повідомляють смартфони та інші гаджети! Щоб наручний аксесуар остаточно не загубився в світі модних девайсів, виробники годин креативлять, що є сечі. Так нещодавно у світ вийшов унікальний хронометр під назвою Bradley. Унікальність його полягає в тому, що час на циферблаті легко визначається на дотик. Тобто кожен власник годин, перебуваючи в повній темряві, може моментально дізнатися, який зараз година.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цифри на хронометрі мають форму глибоких зарубок, а роль стрілки виконує цілий кулька, що переміщається по радіальному жолобу. Цікаво, що ця кулька замінює відразу обидві стрілки — тобто визначити точний час можна тільки по його положенню.

Потрібно відзначити, що сам хронометр виглядає дуже стильно і сучасно, тобто його цілком можна використовувати в якості модного аксесуара. Тактильні годинник знадобляться не тільки незрячим людям, але і, наприклад, любителям кіно — адже під час сеансу в кінотеатрі завжди темно, а гаджети рекомендується відключати.

Та й просто, лежачи вдома у ліжку в нічний час, вам не доведеться вмикати світло і турбувати «сусіда» по ліжку — досить помацати хронометр, і ви точно будете знати, скільки часу залишається до пробудження. Загалом, хронометр Bradley — це не тільки корисний, але і вкрай надихаючий атрибут.

Share your thoughts