Таксі по кишені: іноземні бізнес-ідеї, у сфері сервісу

А ви знали, що тепер можна викликати таксі за ціною, яку ви самі призначаєте? Саме таку можливість надає компанія Opoli всім користувачам однойменного програми. Компанія утворена в рамках стартапу і спеціалізується на посередництві між клієнтом і службами таксі.

Opoli — як це працює?

У списку Opoli ви не знайдете фірм з явно завищеними цінами, а також — тих, які розраховують вартість поїздки, орієнтуючись на показання лічильника. Зареєстровані тут в основному фрілансери. Замовлення таксі в даному випадку проводиться за наступною схемою:

Ви відкриваєте вищевказане і вводите потрібний маршрут від пункту посадки до пункту висадки. Далі система запитує ціни у зареєстрованих в ній компаній. У кінцівці ви вибираєте варіант по ціні. Але і це ще не все!

Далі додаток показує вам, які таксисти знаходяться в безпосередній близькості від вас. На даному етапі можна дізнатися коротку інформацію про водія і його авто, а також подивитися фото останнього. Ви вибираєте таксі. Далі система набирає його мобільний номер і озвучує ціну і маршрут. Якщо таксист згоден, то система з’єднує вас. Якщо ж ні — доведеться шукати іншого водія.

Варто врахувати, що даний сервіс допоможе заощадити гроші, але ніяк не час.

Поділіться своєю думкою