Таксі для жінок

Послугами таксі користуються сьогодні практично всі, і конкуренція серед компаній-перевізників вкрай висока. Щоб залучити максимальну кількість клієнтів, необхідно придумувати щось нове і унікальне. Наприклад, можна спрямувати свої зусилля на жіночу цільову аудиторію і запропонувати представницям прекрасної статі послугу з перевезення конкретно жінками-водіями.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Подібна практика давно і успішно існує в багатьох європейських та латиноамериканських країнах. Час показав, що як молоді дівчата, так і жінки у віці з задоволенням віддають перевагу саме таким службам таксі навіть за завищеною ціновій політиці. Цікавий варіант, наприклад, існує в Мексиці (Пуебла). Одна з компаній спеціально купила 25 рожевих іномарок, за кермом яких знаходяться виключно жінки. Примітно, що розвитку такого проекту посприяли місцеві влади, які погодилися за бюджетний рахунок навчати жінок майстерності водія.

Жіноче таксі функціонує 24 години на добу. Замовлення приймаються виключно від представниць слабкої статі: таким чином фірма дбає про безпеку своїх співробітниць, оберігаючи їх від незручних ситуацій і насмішок з боку чоловіків, які, до речі, до цих пір зустрічаються дуже часто.

Сьогодні таксі для жінок з водіями-жінками успішно працює в Лондоні, Парижі, Тегерані та інших містах. Можна не сумніватися, що у підприємливих росіянок послуга буде не менш затребувана.

Share your thoughts