Таксі для тварин

Домашні тварини сьогодні є буквально в кожній другій родині. Люблячі господарі досить часто привозять своїх вихованців на прийом до ветеринара. Але не завжди це можливо зробити власними силами. Якщо невелику кішку, наприклад, можна просто провезти в таксі на колінах або в перенесенні, то з собаками справа йде набагато складніше. Великого чотириногого друга за пазуху не засунеш, так і в громадському транспорті наявність живності не завжди сприймається адекватно. І ось тут на допомогу приходить спеціальна служба таксі для тварин. Пропонуючи послуги перевезення великих собак та іншої аналогічної живності, можна побудувати прибутковий бізнес.

Звичайно, проект найкраще підходить для великих міст, де цільова аудиторія велика. Для реалізації ідеї буде потрібно особистий автомобіль, обладнаний просторій кліткою для перевезення тварини. До речі, сьогодні є найрізноманітніші пристосування для цих цілей — вивчіть асортимент зоотоварів і підберіть оптимальний для себе варіант.

Почати просування бізнесу можна зі своїх друзів-собачників. Але цього, звичайно, буде недостатньо. Постарайтеся налагодити співпрацю з місцевими ветклиниками, поширюйте в них візитні картки з описом послуги. Якщо у вашому місті є клуби тваринників, то візитки можна поширити і там. Обов’язково залишайте інформацію про себе в зоомагазинах.

Напрямок бізнесу досить незвичайне, тому вами неодмінно зацікавляться місцеві ЗМІ. Дайте безкоштовне інтерв’ю регіональній газеті чи телеканалу. Це ще один ефективний джерело реклами.

Звичайно, вартість таксі для тварин дещо вищі, ніж звичайного таксі для людей. За один рейс можна брати, наприклад, 300 рублів (за відстань, що для людського пасажира буде коштувати в 2 рази менше). Здійснюючи 10 поїздок щодня, дуже скоро можна буде розраховувати на розвиток і поповнення вашого таксомоторного парку!

Share your thoughts