Таксі для позаштатних перевезень

Послуги стандартного таксі дуже поширені, і конкуренція в цій сфері дуже висока. Але сучасні таксопарки далеко не завжди покривають всі потреби цільової аудиторії. Нерідкі ситуації, коли потрібні так звані нештатні перевезення, тобто перевезення нестандартного кількості пасажирів, багажу і т. д. Ця ніша низкоконкурентна, і зайняти її не складе праці.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб реалізувати бізнес-проект з надання послуги позаштатних перевезень, досить обзавестися некласичним автомобілем, наприклад, семимісцевим. У таких транспортних засобах не передбачено два ряди сидінь, як зазвичай, а три. Останній ряд можна скласти і збільшити місткість багажника. На третьому ряду дуже зручно розміщувати дитячі автокрісла. Зараз це зобов’язують робити більшість водіїв таксі, тим самим зменшуючи їх можливості: в салоні автомобіля з дитячим сидінням вже не поміститься компанія дорослих пасажирів з 4 чоловік. В семимісному авто такої проблеми точно не виникне.

Після придбання автомобіля необхідно вирішити ряд бюрократичних питань — оформити ІП і отримати ліцензію на перевезення.

Приватний перевезення дуже вигідний, але щоб знайти клієнтів, доцільно налагодити співпрацю з кількома організаціями. Прикріпившись до таксопаркам, ви будете мати свободу дій і при цьому ніколи не залишитеся без замовлень. Таксопарки, в свою чергу, дуже лояльно ставляться до водіїв, можливості яких дозволяють займатися нестандартними перевезеннями, тому можна домогтися відрахування мінімального відсотка з кожного замовлення.

Share your thoughts