Табір маленьких винахідників

Найбільш допитливі школярі, які тягнуться до знань і весь час прагнуть опановувати нові наукові горизонти, часто отримують мінімум інформації на уроках у стандартних освітніх установах. З цією проблемою почали активно боротися в Америці, де потроху створюються унікальні Табори Маленьких Винахідників. Призначені вони для діток у віці від 1 до 6 класу. Зміна в цьому таборі недлительная — всього 7 днів, але зате дуже цікава!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Творці педагогічного табори дають дітям та їх батькам можливість вибрати найбільш цікаву для них напрямок — інженерія, фізика, хімія, технологія, математика, історія, мистецтво і т. д. і протягом тижня освоювати цей конкретний модуль.

Заняття проходять в ігровій формі, але при цьому вони пов’язані з цікавими експериментами. На уроках діти колективно шукають розв’язання глобальної проблеми, роблять спроби винаходу нових технологій. До речі, працювати дитина також може самостійно — все залежить від темпераменту юного генія і від його переваг.

Основна задача, яку ставить перед собою автор бізнес-ідеї Боб Паркер, — це прищепити інтерес до науки молодшому поколінню і спробувати виростити новий пласт унікальних вчених для країни. Такі глобальні завдання дають можливість стартаперам ще й непогано заробити. На сьогоднішній день Паркер уклав понад 2000 партнерських угод зі школами в різних штатах, і інтерес до його Табору Маленьких Винахідників тільки зростає.

Можна з упевненістю стверджувати, що подібний проект був би популярний у нашій країні як ні в якій іншій! Чому б не спробувати?

Share your thoughts