Системи спостереження за літніми людьми

Здоров’я літніх людей, ослаблене з роками, — привід для занепокоєння родичів. Якщо у людей немає можливості постійно перебувати поруч з старими родичами, прекрасним рішенням стане установка віддаленої системи відеоспостереження за ними. Пропонуючи подібні послуги, можна побудувати прибутковий бізнес.

Почати свою діяльність доцільно в Інтернеті. Зареєструвавшись в якості інтернет-магазину, що спеціалізується на реалізації охоронного обладнання, ви вбережете себе від маси проблем, пов’язаних з ліцензуванням та іншої бюрократією. Основне завдання підприємця — знайти хорошого постачальника систем відеоспостереження, які за функціоналом відповідають запитам цільової аудиторії.

Кращим рішення стане закупівля GSM – сигналізацій з MMS-камерою. Таке обладнання дає можливість спостерігати за об’єктом навіть в нічний час доби. При необхідності можна оперативно отримувати фоторепортажі з квартири літнього чоловіка. Достатньо встановити спеціальний додаток на смартфон або планшет. Варто комплект близько 12 000 рублів. Продати його можна, як мінімум, на 3000 рублів дорожче. Плюс, плата за монтаж (близько 5000 рублів). Буде ще легше, якщо в квартирі є бездротовий Інтернет. Обладнання в цьому випадку обійдеться дешевше, і можна буде робити більш високу націнку при його перепродажу.

Важливо, що подібний проект можна реалізувати, маючи мінімальний стартовий капітал. Вам буде потрібно не більше 130 000 рублів (у цю суму входять оренда офісу, рекламна кампанія, закупівля наглядових систем і інструментів, а також інші дрібні потреби). Такий соціально орієнтований бізнес характеризується низькою конкуренцією, тому, якщо маркетингова стратегія обрана правильно, то окупити вкладення реально вже за кілька місяців роботи.

Share your thoughts